Rooster 2019 – 2020

Maandag
TijdGroep / LeeftijdLesLocatieDocent
10:30-11:30uvolwassenenZumbaStudio 2Priscilla
16:30-18:00u8-10 jaarDemo street 4Studio 3Priscilla
17:00-18:00u6-9 jaarModernStudio 2Thamar
18:00-19:00u9-12 jaarModernStudio 2Thamar
19:00-19:45uSelectieSpitzenStudio 2Thamar
19:30-20:30uVolwassenenYogaStudio 1Floortje
19:45-21:30u16 plusDemo street 1Studio 3Priscilla
20:30-21:30uVolwassenenCommercial street danceStudio 1Amanda
Dinsdag
TijdGroep / LeeftijdLesLocatieDocent
16:30-17:15u4-6 jaarPre-balletStudio 1Dana
16:30-17:15u6-9 jaarStreetdanceStudio 2Priscilla
17:15-18:00u7-11 jaarStreetdanceStudio 1Dana
17:15-18:00u9-12 jaarStreetdanceStudio 2Prisicilla
18:00-19:00u11-15 jaarModernStudio 2Priscilla
18:00-19:00uIntermediateTapStudio 1Sabine
18:00-19:00uBeginnersTapStudio 3Dana
19:30-20:30u11-15 jaarDancehallStudio 3Aja
19:30-20:30uGevorderdenModernStudio 2Priscilla
20:30-21:30u16 plusDancehallStudio 1Aja
20:30-21:30uVolwassenenStreetdanceStudio 2Priscilla
Woensdag
TijdGroep / LeeftijdLesLocatieDocent
10:00-10:30u2-3 jaarPeuterdansStudio 1Priscilla
10:30-11:00u3-4 jaarPeuterdansStudio 1Priscilla
13:30-14:15u4-6 jaarClipdanceStudio 2Priscilla
14:15-15:00u6-9 jaarClipdanceStudio 2Priscilla
15:00-15:45u6-9 jaarKlassiek balletStudio 2Priscilla
15:45-16:30u9-12 jaarKlassiek balletStudio 2Priscilla
16:30-17:30uOpenTheaterlesStudio 1Elnara
16:30-18:00u10-13 jaarDemo street 3Studio 3Priscilla
17:30-18:30u8-10 jaarDemo modern 3Studio 2Yara
18:30-19:30u11-15 jaarDemo modern 2Studio 2Yara
18:00-19:30u13-15 jaarDemo street 2Studio 3Priscilla
19:30-20:30u16 plusDemo modern 1Studio 2Yara
20:30-21:30uVolwassenenJazz BBBStudio 2Yara
Donderdag
TijdGroep / LeeftijdLesLocatieDocent
15:45-16:30u4-6 jaarClipdanceStudio 1Priscilla
16:30-17:15u6-9 jaarClipdanceStudio 1Priscilla
16:30-17:15u6-9 jaarBoys OnlyStudio 2Dara
17:00-18:00uopenZanglesStudio 2Elnara
17:15-18:00u10 plusBoys OnlyStudio 2Luca
18:00-19:00u7-11 jaarStreetdanceStudio 2Amanda
18:00-19:00u7-11 jaarStreetdanceStudio 3Priscilla
18:15-19:15u7-11 jaarStreetdanceStudio 1Aja
19:00-20:00u11-15 jaarStreetdanceStudio 2Amanda
19:00-20:00u11-15 jaarStreetdanceStudio 3Priscilla
19:15-20:15u14+StreetdanceStudio 1Aja
20:00-21:00u11-15 jaarContemporaryStudio 2Yara
20:00-21:00uGevorderdenStreetdance gevorderdenStudio 3Priscilla
21:00-22:00u15 plusContemporaryStudio 2Yara
21:00-22:00uVolwassenenStreetdanceStudio 3Priscilla
Vrijdag
TijdGroep / LeeftijdLesLocatieDocent
18:30-19:30u11-15 jaarAfro/HouseStudio 3Floortje
20:00-21:00uVolwassenenModernStudio 3Floortje
Zaterdag
TijdGroep / LeeftijdLesLocatieDocent
10:00-10:30u2-3 jaarPeuterdansStudio 1Pamela
10:30-11:15u4-6 jaarClipdanceStudio 1Pamela
10:00-10:45u4-6 jaarClipdanceStudio 2Priscilla
10:45-11:30u6-9 jaarShowdance / MusicaldanceStudio 2Priscilla

Neem contact op

We zijn momenteel niet aanwezig, maar laat een bericht achter en we nemen zo spoedig mogelijk contact met u op.

Not readable? Change text. captcha txt

Start typing and press Enter to search