Rooster 2019 – 2020

Maandag
Tijd Groep / Leeftijd Les Locatie Docent
10:30-11:30u volwassenen Zumba Studio 2 Priscilla (vanaf 28-10)
16:30-18:00u 8-10 jaar Demo street 4 Studio 3 Priscilla
17:00-18:00u 6-9 jaar Modern Studio 2 Thamar (vanaf 28-10)
18:00-19:00u 9-12 jaar Modern Studio 2 Thamar
19:00-19:45u Selectie Spitzen Studio 2 Thamar
19:30-20:30u Volwassenen Yoga Studio 1 Floortje (vanaf 28-10)
19:45-21:30u 16 plus Demo street 1 Studio 3 Priscilla
20:30-21:30u Volwassenen Commercial street dance Studio 1 Deion
Dinsdag
Tijd Groep / Leeftijd Les Locatie Docent
16:30-17:15u 4-6 jaar Pre-ballet Studio 1 Dana
16:30-17:15u 6-9 jaar Streetdance Studio 2 Priscilla
17:15-18:00u 7-11 jaar Streetdance Studio 1 Dana
17:15-18:00u 9-12 jaar Streetdance Studio 2 Prisicilla
18:00-19:00u 11-15 jaar Modern Studio 2 Priscilla
18:00-19:00u Open Tap Studio 1 Sabine
18:00-19:00u 9-12 jaar Dancehall Studio 3 Dana
19:30-20:30u 11-15 jaar Dancehall Studio 3 Aja
19:30-20:30u Gevorderden Modern Studio 2 Priscilla
20:30-21:30u 16 plus Dancehall Studio 1 Aja
20:30-21:30u Volwassenen Streetdance Studio 2 Priscilla
Woensdag
Tijd Groep / Leeftijd Les Locatie Docent
10:00-10:30u 2-3 jaar Peuterdans Studio 1 Priscilla
10:30-11:00u 3-4 jaar Peuterdans Studio 1 Priscilla
13:30-14:15u 4-6 jaar Clipdance Studio 2 Priscilla
14:15-15:00u 6-9 jaar Clipdance Studio 2 Priscilla
15:00-15:45u 6-9 jaar Klassiek ballet Studio 2 Priscilla
15:45-16:30u 9-12 jaar Klassiek ballet Studio 2 Priscilla
16:30-17:30u Open Theaterles Studio 1 Elnara
16:30-18:00u 10-13 jaar Demo street 3 Studio 3 Priscilla
17:30-18:30u 8-10 jaar Demo modern 3 Studio 2 Yara
18:30-19:30u 11-15 jaar Demo modern 2 Studio 2 Yara
18:00-19:30u 13-15 jaar Demo street 2 Studio 3 Priscilla
19:30-20:30u 16 plus Demo modern 1 Studio 2 Yara
20:30-21:30u Volwassenen Jazz BBB Studio 2 Yara
Donderdag
Tijd Groep / Leeftijd Les Locatie Docent
15:45-16:30u 4-6 jaar Clipdance Studio 1 Priscilla
16:30-17:15u 6-9 jaar Clipdance Studio 1 Priscilla
17:00-18:00u open Zangles Studio 2 Elnara
17:15-18:00u 7 – 15 jaar Boys Only Studio 3 Luca
18:00-19:00u 7-11 jaar Streetdance Studio 2 Amanda (vanaf 31-10)
18:00-19:00u 7-11 jaar Streetdance Studio 3 Priscilla
18:15-19:15u 7-11 jaar Streetdance Studio 1 Aja
19:00-20:00u 11-15 jaar Streetdance Studio 2 Amanda (vanaf 31-10)
19:00-20:00u 11-15 jaar Streetdance Studio 3 Priscilla
19:15-20:15u 14+ Streetdance Studio 1 Aja
20:00-21:00u 11-15 jaar Contemporary Studio 2 Yara
20:00-21:00u Gevorderden Streetdance gevorderden Studio 3 Priscilla
21:00-22:00u 15 plus Contemporary Studio 2 Yara
21:00-22:00u Volwassenen Streetdance Studio 3 Priscilla
Vrijdag
Tijd Groep / Leeftijd Les Locatie Docent
18:30-19:30u 11-15 jaar Afro/House Studio 3 Floortje
20:00-21:00u Volwassenen Modern Studio 3 Floortje
Zaterdag
Tijd Groep / Leeftijd Les Locatie Docent
10:00-10:30u 2-3 jaar Peuterdans Studio 1 Pamela (vanaf 2-11)
10:30-11:15u 4-6 jaar Clipdance Studio 1 Pamela (vanaf 2-11)
10:00-10:45u 4-6 jaar Clipdance Studio 2 Priscilla
10:45-11:30u 6-9 jaar Showdance / Musicaldance Studio 2 Priscilla

Neem contact op

We zijn momenteel niet aanwezig, maar laat een bericht achter en we nemen zo spoedig mogelijk contact met u op.

Not readable? Change text. captcha txt

Start typing and press Enter to search