Rooster 2017 – 2018

Maandag
Tijd Groep / Leeftijd Les Locatie Docent
16:30-17:15u 5-8 jaar Showdance / Musicaldance Studio 1 Priscilla
17:15-18:00u 9-12 jaar Showdance / Musicaldance Studio 1 Priscilla
18:00-19:00u 9-12 jaar Modern Studio 2 Priscilla
19:00-19:45u Selectie Spitzen Studio 1 Priscilla
19:45-20:30u Selectie 1 (18 plus) Ballet Studio 2 Priscilla
20:30-21:45u Selectie 1 (18 plus) Combinatieles Studio 2 Priscilla
Dinsdag
Tijd Groep / Leeftijd Les Locatie Docent
16:30-17:15u 6-9 jaar Streetdance Studio 2 Priscilla
17:15-18:00u 9-12 jaar Streetdance Studio 2 Priscilla
17:15-18:00u 7-11 jaar Tapdance Studio 1 Pamela
18:00-19:00u 11-15 jaar Tapdance Studio 1 Pamela
18:00-19:00u 12-15 jaar Modern Studio 2 Priscilla
19:30-20:30u Gevorderden Modern Studio 2 Priscilla
20:30-21:30u 14 plus Dancehall Studio 1 Alejandra
20:30-21:30u Volwassenen Streetdance Studio 2 Priscilla
Woensdag
Tijd Groep / Leeftijd Les Locatie Docent
10:00-10:30u 2-3 jaar Peuterdans Studio 1 Priscilla
10:30-11:00u 3-4 jaar Peuterdans Studio 1 Priscilla
13:30-14:15u 4-6 jaar Clipdance Studio 1 Priscilla
14:15-15:00u 6-9 jaar Clipdance Studio 1 Priscilla
15:00-15:45u 6-9 jaar Klassiek ballet Studio 1 Priscilla
15:45-16:30u 9-12 jaar Klassiek ballet Studio 1 Floor
16:30-17:30u Selectie 3 (11-15 jaar) Ballet Studio 2 Priscilla
17:30-18:30u Selectie 3 (11-15 jaar) Combinatieles Studio 2 Priscilla
18:30-19:30u Selectie 2 (15-18 jaar) Ballet Studio 2 Priscilla
19:30-20:30u Selectie 2 (15-18 jaar) Combinatieles Studio 2 Priscilla
19:30-20:30u 10-14 jaar Hip hop Studio 1 Dara
20:30-21:30u 15 plus Hip Hop Studio 1 Dara
20:30-21:30u Volwassenen Jazz BBB Studio 2 Priscilla
Donderdag
Tijd Groep / Leeftijd Les Locatie Docent
15:45-16:30u 4-6 jaar Clipdance Studio 1 Priscilla
16:30-17:15u 6-9 jaar Clipdance Studio 2 Priscilla
16:30-17:15u 4-6 jaar Pre-ballet Studio 1 Pamela
17:15-18:00u 7-11 jaar Boys Only Studio 2 Dara
17:15-18:00u 6-9 jaar Clipdance Studio 1 Pamela
18:00-19:00u 7-11 jaar Streetdance Studio 2 Priscilla
18:00-19:00u 7-11 jaar Streetdance Studio 1 Alejandra
19:00-20:00u 11-15 jaar Streetdance beg. Studio 1 Alejandra
19:00-20:00u 11-15 jaar Streetdance gev. Studio 2 Priscilla
20:00-21:00u Gevorderden Streetdance Studio 2 Priscilla
20:00-21:00u 11-15 jaar Contemporary Studio 1 Yara
21:00-22:00u 16 plus Contemporary Studio 1 Yara
21:00-22:00u Volwassenen Jazz BBB Studio 2 Priscilla
Vrijdag
Tijd Groep / Leeftijd Les Locatie Docent
16:30-17:15u Selectie 4 (8-11 jaar) Ballet Studio 2 Floor
17:15-18:30u Selectie 4 (8-11 jaar) Combinatieles Studio 2 Floor
18:30-19:30u 10-15 jaar Afro fusion Studio 2 Floor
19:30-20:30u 15 plus Afro fusion Studio 2 Floor
20:30-21:30u Volwassenen Modern Studio 2 Floor
Zaterdag
Tijd Groep / Leeftijd Les Locatie Docent
10:00-10:45u 4-6 jaar Clipdance Studio 1 Priscilla
10:45-11:30u 6-9 jaar Showdance / Musicaldance Studio 1 Priscilla

Let op: bovenstaand nieuwe rooster gaat in per 8 januari 2018 op onze nieuwe locatie.

Neem contact op

We zijn momenteel niet aanwezig, maar laat een bericht achter en we nemen zo spoedig mogelijk contact met u op.

Not readable? Change text. captcha txt

Start typing and press Enter to search